Догляд за водоймами

 
Вода - відмінна можливість оживити ландшафт вашої ділянки. Ми запропонуємо найбільш оптимальний варіант для Вашого саду і допоможемо втілити Вашу мрію в життя. Треба додати, декоративні водойми не тільки дарують естетичне задоволення, а й створюють особливий мікроклімат на ділянці - збільшується вологість повітря, а його температура поруч з водоймою падає, даруючи прохолоду в спекотні сонячні дні. Особливу гарно виглядає декоративна водойма, оздоблена натуральним камінням. Будь-які де водойми можуть декоруватися містками і скульптурою. Це додасть Вашому саду неповторну чарівність. У великі і глибокі ставки можна запустити риб.
Будь - яка штучна водойма вимагає до себе ретельної уваги. Без своєчасного та професійного обслуговування, зовнішній вигляд водойми буде змінюватися не в найкращу сторону: з'явиться неприємний запах, вода помутнішає, утвориться плівка на поверхні води, а дно водойми замулиться брудом та залишками рослин, що в свою чергу призведе до підвещення концентрації шкідливих речовин у воді та викличе погіршення стану здоров'я мешканців водойми.

,,
Основними заходами по обслуговуванню декоративної водойми є його чистка від природного сміття, ремонт і заміна обладнання. Це постійний невпинний процес, завдяки якому Ваша штучна водойма буде завжди виглядати неперевершено.
Зателефонуйте та отримайте безкоштовну консультацію:

Телефон (050) 710-96-88; (050) 582-27-51
Адрес м. Чернівці
E-mail zeleno.cv.ua@gmail.com