АЕРАЦІЯ ТА СКАРИФІКАЦІЯ

 
Догляд за газоном в основному полягає в регулярній стрижці та своєчасному внесені добрив. Крім цих нехитрих процедур періодично проводяться санітарні та омолоджуючі процедури. Вони дозволяють зберегти  яскраве забарвлення газонної трави.
З плином часу на поверхні газону поступово накопичується щільний шар дернини, коренів, моху, і залишків сміття. Все це перешкоджає проникненню в грунт води, повітря і мінеральних речовин. В результаті газонна трава починає жовтіти, стає схильною до захворювань. Щоб очистити поверхню землі від цього шкідливого шару, і, як наслідок, забезпечити коріння газонної трави свіжим повітрям, водою і добривами, необхідно періодично проводити аерацію і скарифікацію газону.
Час для аерації вибирається залежно від виду газону. Зазвичай це період максимального зростання трави. На доглянутих ділянках процедуру аерації достатньо проводити один раз на рік, в період росту трави. Однак при несприятливих умовах процедуру аерацію  потрібно буде   проводити частіше. В ідеалі аерацію проводять регулярно, починаючи з весни, а потім після кожної третьої стрижки. Після аерації газон підживлюють добривами. Не рекомендується використовувати аератор в періоди сильного насичення землі вологою і, навпаки, коли земля дуже суха.


Зателефонуйте та отримайте безкоштовну консультацію:

Телефон (050) 710-96-88; (050) 582-27-51
Адрес м. Чернівці
E-mail zeleno.cv.ua@gmail.com