Перший покос газону

Перший покос газону відіграє найважливішу роль для отримання густого та рівномірного травостою. Необхідно правильно визначити час для першої стрижки газону після посадки, щоб посіяна трава не встигла перерости або полягти. На таких місцях згодом утворюються прогалини, що псують загальну естетику газону що тільки формується. 


 
ТОЧКА ДОТИКУ. ОФОРМЛЕННЯ ТА ДОГЛЯД ПРИСАДИБНОЇ ДІЛЯНКИ

В прямому телеефірі  Суспільного Буковина, директор студії ландшафтного дизайну ZELENO  відповідала на актуальні питання з  приводу облаштування та догляду за присадибною ділянкою. 

3D-ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ЛАНДШАФТНОГО ПРОЕКТУ

Створення гарного і оригінального ландшафтного дизайну - процес не менш трудомісткий, ніж будівництво будинку. Комплексний благоустрій ділянки неможливий  без ретельного планування, розрахунків і креслень. До всього цього часто додається 3D-візуалізація проектованого простору, вона виконує безліч практичних функцій. 


РУЛОННИЙ ГАЗОН. ДОГЛЯД ЗА ГАЗОНОМ

Кожний господар прагне створити на своїй ділянці затишок, красу та комфорт. Важливим складовим елементом озеленення території є газон. 


ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН

Ландшафтний дизайн вібрав в себе елементи архітектури, будівництва та рослинництва. Люди почали облаштовувати свої території з глибокої давнини, коли ландшафтним перетворенням піддавалися землі біля палаців і заміських володінь. Ландшафтний дизайн - це справжній творчий процес з облагороджування ділянки, при якому по максимуму використовуються природні компоненти для створення гармонійного простору.


Загрузить еще