Декоративна відсипка

 Декоративна відсипка використовуються для:⠀оформлення доріжок та патіо, оформлення квітників, альпінаріїв, рокаріїв, мульчування ґрунту. У ландшафтному дизайні використовуються відсипки рослинного походження, а також з інертних матеріалів.

Ландшафтний проект від "ZELENO"

🍀Кожен наш проект – це унікальний та продуманий ландшафт. Наше завдання зробити не просто сад, а створити історію, яка згодом ставатиме лише красивішою. Ми не використовуємо шаблонних рішень ні великих, ні малих садів. 

🍀Кожен із них – це результат скрупульозної роботи нашої команди.Ми постійно відстежуємо нові тенденції ландшафтного дизайну. А накопичений нами багатий досвід, помножений на художній талант, дозволяє сміливо заявити, що ми здатні виконати будь-яке завдання. Ми задовольнимо будь-який ваш запит, який би стиль ландшафту ви не вибрали.


🍀Довіртеся професіоналам! Озеленення ділянки вимагає великих витрат часу та фінансів. Ми надаємо послугу «облаштуванння газону під ключ» — яка включає в себе виконання всіх робіт по озелененню ділянки та мінімізації Ваших витрат. 🍀Ми турбуємось про своїх клієнтів та БЕЗКОШТОВНО надаємо консультації наших фахівців з будь-яких питань, пов'язаних із комплексним озелененням та благоустроєм території. 

🍀Професіонали компанії «ZELENO» готові прибути на вашу ділянку в межах міста Чернівці та області. Більше інформації дивіться на нашому сайті www.zeleno.cv.ua⠀ ⠀ Дзвоніть, пишіть⠀ 📞 +38(050)710-96-88⠀ 📞 +38(050)582-27-51⠀ 

Вишуканий чорний сланець, монохромність зеленого - стриманість скандинавськ...

Вишуканий чорний сланець, монохромність зеленого - стриманість скандинавського саду. Саме таке непросте завдання стояло перед нами під час розробки цього саду.. .

Посмотреть на Facebook

Ландшафтний дизайн Чернівців: що маємо та чого бракує?

Ландшафтний дизайн Чернівців: що маємо та чого бракує? | ЗЕЛЕНИЙ ЗАДВІРОК. .

https://l.facebook.com/l...

Хочемо поділитись з Вами першими результатами нашої плідної співпраці з @pa...

Хочемо поділитись з Вами першими результатами нашої плідної співпраці з @panorama_cv Процес втілення концепту в життя - це завжди так захопливо!. Фото от Студія ландшафтного дизайну "ZELENO".

Посмотреть на Facebook

Декоративні трави і злаки здобули значну популярність у сучасному ландшафт...

Декоративні трави і злаки здобули значну популярність у сучасному ландшафтному дизайні! І не дивно, ландшафтний дизайн саду від них тільки виграє: красиві у будь-яку пору, не вимагають до себе багато уваги, дозволяють створювати вишукані та стильні с

Нам підвласні простори будь-якої складності 😎

Нам підвласні простори будь-якої складності 😎. .

Посмотреть на Facebook

🍀Довіртеся професіоналам!

🍀Довіртеся професіоналам! Озеленення ділянки вимагає великих витрат часу та фінансів. Ми надаємо послугу «облаштуванння газону під ключ» — яка включає в себе виконання всіх робіт по озелененню ділянки та мінімізації Ваших витрат.

🍀Ми турбуємось про

Загрузить еще