ФІТОДИЗАЙН

 
Студія ландшафтного дизайну «ZELENO» - пропонує послуги професійного вертикального озеленення квартир, будинків, дач, офісів, торгових центрів, садів і багатьох інших інтер'єрів з врахуванням особливостей вашого приміщення.  Ви можете обрати різні варіанти конструкцій, квітучі або декоративно-листяні рослини, професійний догляд з гарантією.  Ми є ексклюзивними  представниками компанії «ZELENEY», що є безпосереднім розробником модульних  систем вертикального озеленення.

Фітостіна  представляє собою вертикальну панель, в кишені якого висаджуються рослини. Іншими словами, це вертикальна стіна з живих рослин, яка використовується дизайнерами  при оформленні різних, в тому числі і офісних приміщень. Така стіна не тільки змінить звичний і нудний вигляд Вашого приміщення, а й наповнить його свіжим повітрям і зарядить Вас гарним настроєм на весь день. Фітостіна ідеально виглядає в кожному приміщенні незалежно від розмірів і розташування, не займає корисної площі і оживляє інтер'єр.

ПЕРЕВАГИ

 
 
Професіоналізм
Вертикальне озеленення в компанії «ZELENO» здійснюється виключно з використанням сучасних матеріалів, які виключають вірогідність попадання вологи на предмети меблів і декору.
 
 
Різноманітність
Щоб забезпечити найбільш органічне вертикальне озеленення в інтер'єрі конкретного приміщення, ми закуповуємо перевірені рослини, які довели свою життєздатність в умовах фітостіни. Доступні ампельні, квітучі і декоративно-листяні різновиди рослин. 
 
Щоб замовити професійне вертикальне озеленення в компанії ZELENO, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами : (050) 710-96-88; (050) 582-27-51