ЧОМУ ВАМ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЬ ДО НАС ?

 
 
Надійніше
Ми виконуємо ландшафтні роботи будь-якої складності, від прикраси альтанки до масштабного редизайну. Наші фахівці здійснять виїзд на об'єкт, оцінять можливості і нададуть детальний кошторис
 
 
Зручніше
Вам не потрібно витрачати свій час на вибір відповідного  матеріалу, підбір якісного газону або пошук недорогого каменю. Ми все зробимо самостійно, постійно співпрацючи з клієнтом. 
 

Ландшафтні послуги

 
Професійно надаємо послуги з  ландшафтного обслуговування. Перелік ландшафтних робіт залежить від особливостей території і поставлених завдань з благоустрою ділянки, згідно ландшафтного проекту. Вартість благоустрою  залежить, як правило, від початкового ландшафту ділянки,  його площі, обсягів запланованих ландшафтних робіт і використовуваних при цьому матеріалів.
клумби та квітники 
клумби та квітники 
топіарні стрижки
топіарні стрижки
альпінарії та рокарії
альпінарії та рокарії
автоматичний полив
автоматичний полив
У нашій компанії працюють тільки висококваліфіковані співробітники, які володіють великою базою знать і величезним досвідом в проведенні ландшафтних робіт. Адже тільки знання і чітке розуміння своєї діяльності – є гарантією відмінного результату. Співпраця з нами – це спільна творчість замовника і наших фахівців.
Зателефонуйте та отримайте безкоштовну консультацію:

Телефон (050) 710-96-88; (050) 582-27-51
Адрес м. Чернівці
E-mail zeleno.cv.ua@gmail.com