Рулонний газон під ключ

 

Газон - одна з найбільш важливих частин Вашої ділянки. Навіть найкрасивіші квітники й альпійські гірки не зможуть приховати пожухлий і недоглянутий газон.
Укладання рулонного газону дозволить перетворити Вашу ділянку в одну мить. Наші фахівці підготують територію згідно з технологічними вимогами, при необхідності зроблять піщаний дренаж. Торфяний субстрат забезпечить кращу приживлюваність і гарантує довговічність вашої ідеальної галявини.
Як організувати простір перед приватним будинком, щоб він виглядав неперевершаним і не доставлял клопоту? Укладання газону під ключ - швидке і вигідне рішення. Скориставшись послугами «ZELENO» ви можете замовити укладання газону, яке ми виконаємо від і до, використовуючи новітні технології та оригінальні ідеї.

ЧОМУ КРАЩЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПРОФЕСІОНАЛІВ?

Специфіка у тому, що, на відміну від клумб,газони активно використовуються. На траві грають діти і тварини, лежать і ходять дорослі, на неї ставлять садові меблі. Все це сприяє витоптуванню, до того ж , висаджена з таким трудом трава може зів'яти в один момент через несприятливі кліматичні умови.
Людині без досвіду буде  важко розібратися, як правильно підготувати майданчик, які трави вибрати і де їх купувати, як правильно садити і як доглядати. Тому укладання газону краще замовити команді з відповідною спеціалізацією і вміннями.