ЛАНДШАФТНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

 
На основі побажань клієнта і особливостей ділянки (висот, складу грунту, наявності насаджень) ми розробляємо ескіз ландшафту. Окремо розробляється проектна документація для комунікацій і складається кошторис на всі роботи. В результаті у вас на руках опиниться пакет документів, який залишиться тільки віддати команді фахівців на реалізацію. На генеральному плані ви побачите розташування всіх об'єктів, включаючи: квітники, доріжки, водойми та малі архітектурні форми.

Ландшафтний проект. місто Чернівці

Обработка видео...

Ландшафтний дизайн Чернівці. ZELENO.

Обработка видео...

Передпроектні роботи

 

Ескізний 3D проект

 

Погодження

 

Проектна документація

 
Ландшафтне проектування - перший етап, з якого починається створення ландшафту ділянки. Основне завдання - побудова функціонального сучасного простору, вибір стилю і елементів його наповнення та, що не менш важливо, це можливість заздалегідь оцінити обсяги робіт, матеріалів і їх фінансову складову. Приступаючи до ландшафтного проектування будь-якого об'єкта, починаючи від дачної ділянки і закінчуючи парком, необхідно пам'ятати, що кожен ландшафт і його компоненти несуть в собі не тільки приховані можливості, але і обмеження. Кліматична зона визначає набір рослинності, рельєф обумовлює прийняття архітектурних, планувальних та інженерних рішень, існуюча рослинність і грунти визначають можливості озеленення. Вартість дизайн-проекту залежить від площі ділянки і остаточно визначається після виїзду на ділянку і узгодження технічного завдання на проектування.

У нас є всі необхідні навички та досвід для вирішення практично будь-якої задачі. Клієнти точно знають, що фахівці компанії «ZELENO» завжди працюють професійно, ефективно і з відмінним результатом. Кожен, з створених нами ландшафтних проектів є індивідуальним. Ми готові втілити в життя навіть самі креативні ідеї: починаючи від освітлення, закінчуючи топіаріями і штучними водоспадами.
Зателефонуйте та отримайте безкоштовну консультацію:

Телефон (050) 710-96-88; (050) 582-27-51
Адрес м. Чернівці
E-mail zeleno.cv.ua@gmail.com