Назад к списку

ЧИ ПОТРІБЕН ЛАНДШАФТНИЙ ПРОЕКТ ?

Перше завдання, яке вирішує цей документ, - зонування ділянки. Можливо, зараз ви не замислюєтеся про те, що згодом захочете встановити на ділянці каркасний басейн, дитячий майданчик, а в подальшому відповідного місця може не виявитися. Наявність дизайн-проекту дозволить відразу поділити зони вашої ділянки на територію для відпочинку, відвести частину для посадки фруктового саду, для активного відпочинку. Крім того, потрібно визначити технічну зону, де буде зберігатись садовий інвентар та техніка. На проекті також можна запланувати наявність альпійської гірки, басейну,водойми, розбити садові доріжки. Ландшафтний дизайнер запропонує цікаві і нестандартні рішення, щоб оптимально розмістити всі зони навіть на ділянці неправильної форми.Попередньо проводиться велика робота з визначення всіх технічних характеристик самої ділянки: проводяться заміри території, визначаються перепади висот на ділянці, встановлюється «роза вітрів» та режим інсоляції. 
ІНЖЕНЕРНІ КОМУНІКАЦІЇ 

А ще варто задуматися над тим, щоб інженерні комунікації проходили в потрібних місцях. Наприклад, як ви будете здійснювати полив рослин? За вашим бажанням в проекті буде позначений водопровід, який, до речі, знадобиться і для басейну. А ще потрібно буде провести електрику для освітлення зони відпочинку або, наприклад, встановити кілька ліхтарів на території ділянки або по периметру. Дизайнер розгляне, як оптимально розташувати зони так, щоб вам не довелося переплачувати за додаткові метри інженерних комунікацій, проведених від будинку.  ОЗЕЛЕНЕННЯ ТЕРИТОРІЇ 

Фахівці студії ландшафтного дизайну «ZELENO» визначать, яка частина території найкраще підходить для висадки рослин з точки зору якості ґрунту і рівня освітленості. Більш того, одні рослини люблять світло, а інші - півтінь або тінь. Ландшафтний Дизайнер підкаже, які зелені насадження найкраще буде виростати на вашій ділянці. А ще він порадить, як оформити зелену галявину для дітей, які рослини вибрати для посадки біля водойми. Якщо на ділянці вже ростуть якісь насадження, фахівець визначить, чи розумно залишати їх або краще замінити іншими. А ще він обере рослини які забезпечать гарний вигляд ділянки на протязі цілого року.Ландшафтний дизайнер також допоможе визначитися із загальним напрямком, підкаже, які меблі, зелені насадження, малі архітектурні форми підходять для певного стилю. Кожна деталь в даному випадку буде підібрана виходячи з ваших уподобань: від плитки, з якої викладені доріжки, до альтанки.