Назад к списку

СОСНОВА КОРА В ЛАНДШАФТНОМУ ДИЗАЙНІ

Ландшафтний дизайнер з найпростішої речі через яку ви переступаєте кожний день, або просто викидаєте в сміття, здатний зробити щось таке, що викличе подив і захоплення. Візьмемо звичайну соснову кору. Здавалося б - куди, крім як для розпалювання каміна або печі її можна використовувати? Виявляється, що соснова кора в ландшафтному дизайні є багатофункціональним матеріалом.  Якщо ж ви бажаєте додати вашому саду естетичності, а вашим рослинам здоров'я для, то вам знадобиться кора. Сприятлива дія соснової кори триває на протязі 2-5 років: незважаючи на вплив зовнішніх чинників (маються на увазі, перш за все, дощі і часті поливи), загальна структура шару кори зберігає свої властивості. Завдяки вмісту в сосновій корі фітонцидів, можна уникнути ураження рослин багатьма хворобами.

Соснова кора є залишковим продуктом деревообробки. У промисловому виробництві залишки подрібнюються до фракцій розміром 3-5 мм, очищаються від бруду. На виході отримуємо дуже приємний, м'який розсипчастий матеріал.

Найчастіше соснову кору використовують для мульчування клумб і грядок. Крім того, що мульча допомагає утримувати в ґрунті вологу, пригнічує ріст бур'янів і є для ґрунту джерелом поживних речовин, кора виконує і декоративну функцію. За допомогою різних кольорів, можна зробити акцент на ті чи інші рослини. Розарій, засипаний шаром деревної кори, виглядає неперевершено.Кора - відмінний спосіб маскування непривабливих, та позбавлених рослинності ділянок землі. Наприклад, під горіхом, навіть трава не росте, і така ділянка має непривабливий вигляд. Кора здатна змінити вигляд «горіхового» куточка саду, надавши йому затишку і чарівності. 

Соснова кора - чудовий матеріал для відсипок клумб і грядок. Якщо немає можливості слідкувати за газоном, то відсипка з соснової кори - вдале і невитратне рішення для збереження на ділянці порядку і доглянутості. Доріжки в саду, городі і на ділянці також можна покрити корою. Такі доріжки облаштовуються легко, добре пропускають вологу, не накопичують бруд. Також даний матеріал ідеально підходить для покриття дитячих і спортивних майданчиків. Для рослин у горщиках і зимових садів - соснова кора оригінальний і корисний декоруючий елемент. Використання кори в дизайні ділянки дозволить зменшити витрати під час реалізації.

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СОСНОВОЇ КОРИ

  • Кора, перегниваючи, є додатковим джерелом корисних речовин для ґрунту.
  • Має тривалий строк експлуатації. (від 2 до 5 років, в залежності від ступеня вологості та кількості опадів).
  • Не потребує додаткових витрат під час  укладання.
  • Легко оновлюється. Кору, що втратила з часом колір, не викидають, а просто підсипають нову.
  • Бюджетне рішення.