Садові доріжки

 
Доріжка – обов’язковий  елемент будь-якої присадибної ділянки, незалежно від її призначення і стилістики. Професійне мощення  садових доріжок фахівцями нашої  ландшафтної компанії зробить вашу  ділянку  ще більш привабливою. Вибір матеріалу залежатиме  від стильового оформлення  ділянки і архітектурних особливостей розташованої будівлі. Крім того, важливе значення буде  мати  рельєф місцевості і характер ґрунту.
Садові доріжки нададуть не тільки охайний та завершений вигляд Вашому саду, але і забезпечать комфортне та логічне сполучення між різними частинами саду. Без доріжок зовнішній вигляд саду буде зіпсований, а газон буде зазнавати пошкоджень. Завдання студії ландшафтного дизайну «ZELENO» полягає у професійному проектуванні і підборі відповідного стилю садових доріжок задля гармонійного поєднання з дизайном всієї ділянки. Важливо вибрати не тільки матеріал,а й правильно встановити його. Садові доріжки потребують догляду, для збільшення часу їх експлуатації.
Доріжки можуть бути виготовлені з бетону, каміння, цегли, асфальту або бруківки. Цікавим елементом ділянки можуть стати дерев'яні садові доріжки.
Зазвичай, основою для доріжки  виступає  пісок або цементний розчин. По краях   встановлюються бордюри - це надає    доріжці  виразності. Вкрай важливим є  забезпечити  відведення дощової води. Правильно встановлена садова доріжка має  знаходитись  на одному рівні  з газоном. Якщо все буде зроблено технологічно вірно, дощова вода не буде застоюватися ні на доріжках, ні поруч з ними.
Сьогодні існує безліч різних способів як  прикрасити територію приватного  будинку.  У ландшафтній  компанії «ZELENO» ви можете замовити недорогі і професійні послуги з оформлення і облаштування присадибної ділянки.
Мощення та укладка  садових доріжок - одна з послуг, що надаються нашою компанією.