ОБробка від шкідників

 
Обробка від шкідників вкрай важлива, якщо ви бажаєте  мати здоровий і гарний  сад цілий рік. Шкідники  можуть звести нанівець всі ваші зусилля з благоустрою та озелененню ділянки.
Обробка від шкідників є однією з найбільш складних робіт по догляду за ділянкою, вона потребує знань в багатьох галузях. Наприклад, треба чітко визначити ознаки захворювання у рослини, розумітися на особливостях розвитку та розмноження шкідників та часу їхньої активності, а також знати спосіб їх знешкодження.  
Обробка рослин передбачає використання хімікатів та біопрепаратів, треба знати якій саме препаратом краще проводити обробку від захворювання, а яким від шкідників. Професійні навички відіграють основну роль у боротьбі зі шкідниками, тому що процес обробки дерев відрізняється від обробки квітників. Необхідно вміти  правильно користуватися розпилювачем  та пульверизатором, та при роботі з ними дотримуватись правил безпеки з небезпечними  токсичними та отруйними  речовинами. Під час обробки вкрай важливо користуватись засобами індивідуального захисту – спеціальний одяг, респіратор та  захисні окуляри.  При обробці треба враховувати погодні умови, забороняється проводити обробку  коли падає дощ, наявний  сильний вітер,та  яскравому сонячному   освітлені. Сильний вітер здатний рознести отруйні речовини на здорові рослини, яскраве сонце може призвести  до появи хімічних опіків і замість користі, навпаки,  нашкодить рослинам. Під час дощу небезпечні хімічні речовини разом з водою можуть проникати у грунт.
Всього цього можна уникнути, якщо ви скористаєтесь послугами ландшафтної компанії «ZELENO»   Ми  забезпечимо  надійний захист вашої ділянки від шкідників, та захистимо ваші рослини від захворювань.
Зателефонуйте та отримайте безкоштовну консультацію:

Телефон (050) 710-96-88; (050) 582-27-51
Адрес м. Чернівці
E-mail zeleno.cv.ua@gmail.com