ВНЕСЕННЯ ДОБРИВ

 
Внесення добрив
Як відомо, рослинам крім води і сонця для зростання потрібні поживні речовини. Джерело цих поживних речовин - верхній родючий шар грунту вашої ділянки. З часом грунт втрачає органічні та мінеральні речовини, при цьому ми спостерігаємо сповільнення росту рослин. Щоб уникнути цього, необхідно своєчасно вносити мінеральні добрива. Цей процес  вкрай важливий елемент ландшафтного дизайну і про нього не можна забувати!
Існує багато  різноманітних  добрив для догляду за вашою ділянкою. Які з них підходять для вашої ділянки залежать від багатьох факторів. Це і тип грунту, вид рослини, режиму поливу та інше. Звичайно ви можете придбати необхідні добрива самі, але безпечніше і надійніше для вашого саду буде дозволити нам подбати про ваші рослини. Абсолютно точно добрива слід використовувати тим кого в саду є плодові  дерева та ягідні кущі.
Правильно підібраний тип добрив забезпечить гарний і здоровий вигляд ваших рослин. Внесення добрив - один з ключових елементів робіт з догляду. Зателефонуйте і проконсультуйтеся з фахівцем, щоб визначити, які саме добрива необхідні зараз вашому саду і як саме їх використовувати.

Зателефонуйте та отримайте безкоштовну консультацію:

Телефон (050) 710-96-88; (050) 582-27-51
Адрес м. Чернівці
E-mail zeleno.cv.ua@gmail.com